REFERENCJE

Poznaj opinie
moich klientów.

Dlaczego Ja?

Nadal zastanawiasz się czy współpraca ze mną pomoże Ci w rozwiązaniu problemów z kampanią Google Ads?

Poznaj opinie osób z którymi współpracuję od lat.

Nie lubię sama opowiadać o sobie dlatego poprosiłam kilku moich klientów o wsparcie mnie w tym temacie. Mam nadzieję, że ich rekomendacje i dobre słowo przekonają Cię do tego, że jestem partnerem godnym zaufania.

E-Commerce Manager w RYŁKO
Dawid Nowak
Wspolpraca z Pauliną jest dla nas bardzo komfortowa. Jest osobą samodzielną, kreatywną i bardzo pomocną. Odciążyła Nas z codziennej pracy związanej z Google ADS. Współpracujemy na pełnym zaufaniu, dostając wszystkie niezbędne informacje o prowadzonych działaniach. Transparentność działań cenimy sobie najbardziej i to otrzymujemy.
CEO QUAEL Sp.z o.o.
Agnieszka Owczarek

Paulina to bardzo samodzielna i skuteczna Managerka powierzonych projektów i swojego czasu. Pełna niezależność w prowadzonych projektach owocuje w szybujących wynikach realizowanych kampanii – a to dziś cecha wyjątkowo rzadka.

 

Nieszablonowe pomysły kreacji i komunikacji w kampaniach połączone z doświadczeniem i sprawdzonymi technikami prowadzonych kampanii dają znakomity efekt widoczny w Panelu sprzedaży.

CEO w Noble Lashes
Paweł Wojciechowski

Pani Paulina to godny polecenia Specjalista SEM, który rozumie potrzebę naszej firmy i od samego początku dąży do maksymalizacji zysków pochodzących z kampanii. Potrafi wyciągnąć z działań AdWords maksimum możliwości.

 

 

To profesjonalista w swoim fachu, który doradzi i wywiąże się z założonych celów.

Head of Employer Branding w COMARCH
Anna Bajorek
Paulina posiada nie tylko sporą wiedzę, ale również doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii. Działa bardzo szybko, jest terminowa, a przede wszystkim potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb.
CEO w DALTRA
Tomasz fryt
Z Pauliną pracujemy już kolejny rok. Wspiera promocję naszych marek i wejście nowych produktów na rynek. Jest freelancerem, ale potrafi działać jak duża Agencja (choć przy znacznie niższych kosztach obsługi), co bardzo sobie cenimy. Na co dzień realizuje dla nas kampanie ongoingowe w Google Ads, a podczas większych kampanii zasięgowych wspiera wykup mediów i zarządzanie działaniami wykorzystując DV360. Cechy, które wyróżniają Paulinę to terminowość, otwarty umysł i zaangażowanie.
CEO w Lullalove
Anna Stankiewicz
Doskonałe przygotowanie merytoryczne, połączone z praktycznym doświadczeniem. Świetny kontakt z klientem i widoczne efekty. Zdecydowanie polecam tę współpracę.
CEO w NOTJUSTSHOP
Łukasz Kaliciński

Niestety, współpraca z Pauliną jest nadzwyczaj nudna :). Po wspólnym wyznaczeniu strategii, dalej można już usiąść z założonymi rękami i tylko obserwować jak kampania zbiera obfite żniwa.

 

Od czasu do czasu tylko dostajemy raport z postępów projektu i rady co można jeszcze ulepszyć, zmienić i usprawnić. Tak… nic, tylko pozytywne efekty

Executive Film Producer wISTV Media
Kamil Janik

Ze względu na profil naszej firmy przeprowadziliśmy z Pauliną kilka kampanii koncentrujących się głównie na promocji w Youtube.

 

Paulina ma rozległą wiedzę na temat narzędzia Google AdWords, w tym również specyfiki działania kanału YT – co było dla nas bardzo istotne.

 

Kluczową cechą, która Paulinę wyróżniła, to terminowość, elastyczność godzin pracy oraz pełne zaangażowanie w projekt. Zrealizowane kampanie spełniły nasze i klientów oczekiwania.

Area Manager Eastern Europe w Fjord Line
Luiza Lendzion
Zawsze z podziwem, a czasem z niedowierzaniem, patrzymy na zaangażowanie Pani Pauliny w każdy projekt, ten mały i duży, bez wyjątku. Pani Paulina znajduje czas i energię aby dać nam więcej niż oczekujemy. Dziękujemy za wsparcie o każdej porze i w każdej sytuacji.
DANE FIRMY

NIP: 9452025138

REGON: 122654490

 

ZADZWOŃ
Tel: +48 668 953 358
Back to top: