Google Ads Blog

Subiektywnie na temat SEM - Paulina Wiktorska

co-warto-wiedziec-o-nakladce-z-wezwaniem-do-dzialania-dla-reklam-trueview-na-youtube

Co warto wiedzieć o nakładce z wezwaniem do działania dla reklam TrueView na Youtube?

Nakładki z wezwaniem do działania dostępne są w reklamach TrueView In-Stream i w reklamach In-Stream kupowanych w modelu rezerwacyjnym. Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń […]

Read More
bumper-ads-jak-ocenic-efektywnosc-tego-formatu-wideo

Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo

Czytaj podobne Bumper Ads: Masz tylko 6 sekund – wykorzystaj je z głową! Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej?

Read More
rekrutacja-na-stanowisko-junior-sem-specialist-jakie-bledy-najczesciej-popelniaja-kandydaci

Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci?

Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej? Jak radzić sobie z wyklikiwaniem reklam w Google AdWords?

Read More
strategie-ustalania-stawek-dla-kampanii-rlsa

Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA

Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej? Jak radzić sobie z wyklikiwaniem reklam w Google AdWords?

Read More

Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń

Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej? Jak radzić sobie z wyklikiwaniem reklam w Google AdWords?

Read More

Dlaczego w biznesie ważne są liczby, a nie intuicja?

23 marca 2017 roku na konferencji organizowanej przez firmę Comarch o nazwie „Comarch Competence Day”, miałam przyjemność poprowadzić prezentację dotyczącą tematu: „Dlaczego w biznesie ważne są liczby, a nie intuicja”. Spotykając się na co dzień z różnymi firmami widzę jak podejmowane są decyzje dotyczące wydatków na kampanie reklamowe, jak dzielone są budżety pomiędzy kanałami promocji, [...]
Read More

Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej?

Czym są kampanie DSK? Jak prawidłowo przygotować ich strukturę. Dlaczego warto wypróbować ten typ kampanii? Czym są kampanie DSK? Na pewno już o nich słyszałeś, ponieważ reklamodawcy mogli testować je na swoich kontach od ponad roku. Pojawiły się już pierwsze wyniki testów, opinie. Jednak moja rada – wypróbuj na własnej branży zanim podejmiesz decyzję –  […]

Read More

Jak radzić sobie z wyklikiwaniem reklam w Google AdWords?

To temat, który przynajmniej 3 razy w miesiącu przewija się na forach dotyczących reklam Adwords. Odkąd oficjalnie na kontach pojawiła się kolumna „nieprawidłowe kliknięcia” każdy reklamodawca stara się śledzić jak duży odsetek kliknięć pochodzi od potencjalnych klientów, a jak duża część to zagrania nie fair po stronie konkurencji. Jest to problem, zwłaszcza dla tych, którzy […]

Read More

Bumper Ads: Masz tylko 6 sekund – wykorzystaj je z głową!

Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej?

Read More

Najlepsza treść – nowa opcja na koncie Adwords dla kampanii w Sieci Reklamowej.

Czytaj podobne Bumper Ads – jak ocenić efektywność tego formatu wideo Rekrutacja na stanowisko Junior SEM Specialist. Jakie błędy najczęściej popełniają kandydaci? Strategie ustalania stawek dla kampanii RLSA Optymalizacja kampanii AdWords – problem: mała liczba wyświetleń Jak prawidłowo przygotować kampanię DSK w sieci reklamowej?

Read More