O MNIE

Hej, nazywam się Paulina Wiktorska ...

Jako niezależny Specjalista Google Ads szkolę, doradzam i realizuję kampanie z zakresu płatnej reklamy Google Ads dla firm, klientów indywidualnych oraz agencji reklamowych.

Poznaj moje
historie sukcesu!

Marki, które mi zaufały:

Historie sukcesu to tylko mały wycinek mojej dotychczasowej pracy. Sprawdź co sądzą o mnie klienci, z którymi miałam przyjemność współpracować.

Wspolpraca z Pauliną jest dla nas bardzo komfortowa. Jest osobą samodzielną, kreatywną i bardzo pomocną. Odciążyła Nas z codziennej pracy związanej z Google ADS. Współpracujemy na pełnym zaufaniu, dostając wszystkie niezbędne informacje o prowadzonych działaniach. Transparentność działań cenimy sobie najbardziej i to otrzymujemy.

Dawid Nowak

E-Commerce Manager w RYŁKO

Paulina to bardzo samodzielna i skuteczna Managerka powierzonych projektów i swojego czasu. Pełna niezależność w prowadzonych projektach owocuje w szybujących wynikach realizowanych kampanii – a to dziś cecha wyjątkowo rzadka. Nieszablonowe pomysły kreacji i komunikacji w kampaniach połączone z doświadczeniem i sprawdzonymi technikami prowadzonych kampanii dają znakomity efekt widoczny w Panelu sprzedaży.

Agnieszka Owczarek

CEO QUAEL Sp.z o.o.

Paulina posiada nie tylko sporą wiedzę, ale również doświadczenie w prowadzeniu skutecznych kampanii. Działa bardzo szybko, jest terminowa, a przede wszystkim potrafi dopasować się do indywidualnych potrzeb.

Anna Bajorek

Head of Employer Branding w COMARCH

Pani Paulina to godny polecenia Specjalista SEM, który rozumie potrzebę naszej firmy i od samego początku dąży do maksymalizacji zysków pochodzących z kampanii. Potrafi wyciągnąć z działań AdWords maksimum możliwości.

Paweł Wojciechowski

CEO w Noble Lashes

Kilka faktów o mnie...

 • GOOGLE PARTNER PREMIER - W 2022 roku zostałam wyróżniona przez Google i zakwalifikowałam się do grona 3% najlepszych agencji w Polsce. I tak historia trwa do dziś.
  2023
 • WYKŁADOWCA na WSE - przez kilka lat prowadziłam gościnne wykłady m.in. na UJ, UEK, AGH. Od 2018 roku nieprzerwanie prowadzę zajęcia na WSE na kierunku "E-marketing".
  2018
 • WYDANIE KSIĄŻKI - W grudniu 2015 roku, nakładem wydawnictwa Helion pojawiła się na rynku książka mojego autorstwa zatytułowana „AdWords 360°. Katalog skutecznych kampanii”. To pierwszy na polskim rynku katalog kampanii traktujący o reklamie Google Ads.
  2015
 • ZAŁOŻENIE Clear&Fancy Interactive - To rok, w którym podjęłam decyzję o założeniu własnej działalności, stając się jednoczenie niezależnym Specjalistą Google Ads.
  2012
 • CERTYFIKACJA - Od 2010 roku jestem certyfikowanym specjalistą Google Ads.
  2010
 • SPECJALISTA SEM - To rok, w którym rozpoczęłam swoją przygodę z kampaniami Google Ads i która trwa do dziś.
  2008
Back to top: